Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Często można usłyszeć wiele uszczypliwych komentarzy w jej stronę. Ale chociaż nie każdego magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zachęcamy do przeczytania paru ciekawostek.

Jak funkcjonuje biblioteka liści palmowych w Indiach?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach istnieje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Warto pokrótce wytłumaczyć, co to za miejsce i czym dokładnie się zajmuje. Jest to coś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam książek – na wyposażeniu przybytku znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszczerbków na zdrowiu. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, w którym na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby uzyskać egzemplarz dla siebie, trzeba przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a następnie znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. Wtedy możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Bardzo interesującą ciekawostką ze świata magii są także czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są egipskie piramidy. Czakramy ziemi można znaleźć jednak również w praktycznie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają bardzo ciekawe doznania związane z obcowaniem z mocą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.