Jak śnieżnobiałe uzębienie wpływa na naszą samoocenę?

Obecnie spora część społeczeństwa cierpi z powodu poczucia niedowartościowania związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych problemów, takich jak dopełnienie ubytków/luk lub rekonstrukcję uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy preparaty stomatologiczne niezbędne w tej profesji. Wszystko zaczyna się od problemów klienta z jego uzębieniem. Wynika to z trudności w rozmaitej formie, najczęściej dotyczy to koloru i kształtu uzębienia lub jego braku. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  pokazanie siebie w nowym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako milsze oraz bardziej urodziwe.

Pracownia protetyczna – tu wszystko ma swój początek

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy projekty najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – zobacz. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu zamówienia przychodzą do klientów nieuszkodzone w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Polega ona na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Pomaga to wzmocnić uzębienie oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówki są stosowane w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju cieszy się popularnością ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Zaawansowane techniki stosowane do upiększania Twoich zębów

 Jedną z bardziej zaawansowanych technologii, którymi możemy się pochwalić jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą uatrakcyjnić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. Znajdziesz tu:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te substancje cechują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta nowoczesna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay są używane w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą odtworzyć większą część uzębienia. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to możliwość stworzenia wielu prac protetycznych.